חדשות הסצנה

רוטרדם תארח אירוויזיון 2020

תחרות האירוויזיון בשנת 2020 תתקיים ברוטרדם, הולנד, זוכת התחרות השנה.

לפני זמן קצר הכריז איגוד השידור האירופאי כי העיר רוטרדם בהולנד תארח את תחרות האירוויזיון הבאה שתתקיים בין התאריכים 12 עד 16 במאי 2020. הולנד נקבעה כמארחת התחרות בשנה הקרובה בעקבות זכייתו של הזמר דונקן לורנס הנציג ההולנדי במקום הראשון בתחרות שהתקיימה בתל אביב.

יואלו דברי שולה רייקסמן, מנכ"ל NPO: "ברצוננו לארגן תחרות אירוויזיון שתחבק את מרחבי הולנד ותתפקד גם כחלון ראווה למדינתנו באירופה. אנו שמחים שכגוף שידור ציבורי נוכל כעת לעבוד יחד עם עיריית רוטרדם ומתחם Ahoy שם יתקיימו התחרויות על מנת לארגן אירוע ייחודי המחבר ומעורר השראה לכל תושבי הולנד ואירופה. "

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: