קליפים חדשים

מעיין שריד – My Heart

מעיין שריד בשיר מהאלבום שבדרך - My Heart, האזינו

בגיל 31 עוברת מעיין שריד מהפך בחייה, מקריירה צבאית, תואר אקדמי וקריירה מסודרת היא עוזבת הכל, לוקחת את עצמה למסע גיאוגרפי ונפשי בתת היבשת ההודית. כעת, עשר שנים אחרי, כאשר היא בוגרת רימון בית הספר למוזיקאים, היא עושה את דרכה לקראת השקת אלבום בכורה כזמרת ויוצרת. השיר – My Heart הוא  שיר חדש שמעיין, אקא MAAYAN משיקה מתוכו בדרך. השיר הנו מעין הזמנה למסע בעקבות הלב שנשבר.

כך מעיין עם יציאת השיר – "שנים לקח לי להוציא את השיר הזה. הייתה התאהבות, היו פרידות, הייתה נסיעה להודו, הייתה קורונה, נפלו עליי טילים ומה לא. המציאות סיפקה לי אינספור תירוצים לא להוציא את זה, ואני לקחתי את כולם בשתי ידיים. איכשהו זה תמיד הרגיש לי לא הזמן. אבל זהו. החלטתי הפעם באמת לצאת מאזור הנוחות שלי, לגייס את כל האומץ שאני יכולה ולתת לכם את הלב שלי, הסינגל הראשון מהחלק השני, של האלבום הראשון שלי. מוזמנים באהבה להקשיב ולהיכנס לי ללב וכמה מאושרת אהיה להיכנס ללב שלכם גם:) אבל האמת היא, שאני כבר מאושרת, ככה מעצמי, מבפנים, רק מלצאת החוצה איכשהו, מרגיש לי שזה הזמן 💜."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: