חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

דני ליטני עומד לעבור ניתוח באוזניו

הזמר והיוצר שאיבד את שמיעתו עומד לעבור ניתוח השתלת שבלול באוזניו, הוא מכריז על מופע טרום ניתוח, בואו לתפוס ראש טוב... כל הפרטים.

ציף ציף מעל הרציף, ולא היה בינינו אלא זוהר, יחס חם ועוד שירים רבים שנצרבו בפס הקול הישראלי כבר מזה כמה עשורים. כולם משיריו של הזמר המלחין והיוצר דני ליטני.

הוא הופיע על במות התיאטרון בהצגות כמו – "איש חסיד היה", "עולמו של ז'אק ברל", "הבזאר הגדול". חבר ליהונתן גפן למופע סאטירי "זה הכל בינתיים" וגם "מכתבים למערכת", וכן העלה עם יהודית רביץ מופע משותף "בראש אחד". לאורך השנים הלחין טקסטים שלו ושל אחרים, שירים שהפכו לנכס צאן ברזל.

אין זה סוד שבעשר השנים האחרונות סובל דני ליטני מליקויי שמיעה, לדבריו הנזק נגרם כתוצאה מחשיפה בלתי מבוקרת לרעש במהלך הופעות.

כעת מודיע הזמר דני ליטני כי הוא עומד לעבור ניתוח להשתלת שבלול באוזניו ולפני כן הוא מבקש לקיים מופע אחרון לפני שיצטרך להיפרד מהבמה.

 

אנחנו כמובן מקווים שהניתוח יצלח ודני יחזור להופיע עם הגיטרה והמפוחית וימשיך להוות אחד מעמודי התווך של סצנת הבלוז המקומית ובכלל.

מתי והיכן? יום חמישי 20 בינואר בשעה 20:30 בדיוק במרכז ענב לתרבות. כאן יש כרטיסים

עדכון – המופע סולד אאוט, נוספו עוד שני תאריכים – מוצ"ש 22 בינואר ויום חמישי בעוד שבוע 27 בינואר.

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: