קליפים חדשים

חנה גולדברג מוסיפה בית לשיר – חברים בכל מיני צבעים

במסגרת פרויקט העלאת המודעות לקבלת ילדים עם צרכים מיוחדים בחברה הישראלית הוסיפה המשוררת חנה גולדברג בית נוסף לשיר- ילדים בכל מיני צבעים, צפו בקליפ המיוחד

הכל החל בעקבות פנייתה של אם לילד בשם עילי בן 8 הלוקה בשיתוק מוחין אל המשוררת חנה גולדברג, בבקשה לכתוב בית נוסף לשיר "חברים מכל מיני צבעים" שנכתב בשנת 1998 עבור הפסטיגל, על ילדים עם צרכים מיוחדים, על מנת שבנה, שאוהב ומדקלם את השיר, וילדים כמוהו, יוכלו למצוא בשיר ביטוי לעולמם. חנה גולדברג, בצעד לא שגרתי וחסר תקדים, נענתה לבקשה וכתבה בית נוסף לשיר.

אל השיר המקורי שהולחן בזמנו בידי יוני הרועה ובוצע בפיה של שרית חדד נוסף כעת בית חדש, לביצוע הגרסה העדכנית בעיבודו של אלדד שרים הצטרפו המוזיקאים קורין אלאל, סטפן, לי בירן, מאיה בוסקילה, כתריה, דוד ד'אור, בן זיני וטיילור, מוטי טקה ו עדן אלנה על מנת לקדם ולעודד קבלת ילדים עם צרכים מיוחדים בחברה הישראלית ולהוביל לשינוי חברתי במסגרת קמפיין מימון המונים של עמותת "קשר" – הבית של המשפחות המיוחדות, אשר יחל היום. הביצוע המחודש מלווה בקליפ בבימויו של יובל ארז.

ולגרסה המקורית

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: