סיקור הופעות

עדן חסון כובש את תל אביב

המופע של עדן חסון ברדינג 3, נמל תל אביב, שלישי, 15.01.2019, נכח תיעד ומדווח – יובל אראל, מצלמה שניה – שילי אראל.

עדן חסון ברדינג 3. צילום שילי אראל

אמש כבש עדן חסון את רדינג 3, במופע שהוכרז כסולד אאוט חודשיים לפני (תאריך נוסף נפתח לאחר מכן ונמכר תוך שלושה ימים..) ומהווה חלק מסבב הופעות חורף של הזמר ברחבי הארץ. אל מול אולם מלא הגיש עדן חסון מופע המשובץ בלהיטים שלו ושל אחרים והוכיח כי אם מחפשים את הפריצה הבאה אזי האצבע מופנית ישירות אליו.

עדן החל את דרכו בתעשיית המוזיקה ככותב ומלחין עבור זמרים אחרים ביניהם פאר טסי, עדן בן זקן ואיתי לוי, לפני שנתיים הוא פרץ לתודעה הרחבה כאשר השיר שהוא כתב, הלחין ושר "כשמישהו יעצור אותי" הופק על ידו ובבימויו לקליפ שצבר קרוב לשלושים מיליון צפיות ביוטיוב ואף הובילו להיכלל בין עשרים השירים הכי מושמעים לשנת 2018 בתחנות הרדיו הישראליות.

כאמור אמש, במשך שעה וחצי, כשהוא לא נח ועוצר לרגע אפילו ברגעים הכי דרמטיים בבלדות האהבה הוכיח עדן כי לא רק שהקהל שמילא את המועדון כל כולו שלו אלא אף הוא כל כולו של הקהל.

במהלך המופע הופתע עדן בעת שהוענק לו מטעם מובייל 1, חברת ניהול הערוץ שלו ביוטיוב "כפתור הכסף" לציון יותר ממאה אלף מנויים בערוץ הרשמי.

עדן ביצע לא רק את שיריו אלא גם חומרים של קולגות דוגמת נוי פדלון שאת להיטה "סוודר" אימץ עוד בטרם היא עצמה החליטה לשחררו בקולה היא, את להיטו הכי חזק כיום, זה שהביאו להיכלל ברשימת עשרים השירים הכי מושמעים בשנת 2018 בתחנות הרדיו "שמישהו יעצור אותי" אותו הוא כתב והלחין בהפקתו המוזיקלית של יעקב למאי, הוא ביצע בשיאו של הערב כשהוא יורד מהבמה ומקיים סבב הליכה כולל חיבורים, צילומי סלפי ואף השתתפות מלאה של הקהל הנוהר אחריו בשירה.

גם הזמר הצעיר יוסי שטרית התארח במופע כשהוא מקבל את הבמה ומבצע שניים מלהיטיו המוכרים.

אין ספק כי התור של עדן להצטרף לשורה הראשונה של כוכבי הזמר הגיע, בזכות.

וידאו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: