חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

דנה קמה – דוקו ריאליטי עם דנה אינטרנשיונל

סדרת הדוקו "דנה קמה" אודות חייה של הזמרת דנה אינטרנשיונל יוצאת היום בערוצי Yes.

היום בצהריים עולה בערוץ הדוקו של yes TV COMEDY סדרת דוקו ריאליטי חדשה המתמקדת בזמרת דנה אינטרנשיונל, מי שהוכתרה כדיווה הבינלאומית הראשונה של ישראל. דנה, כוכבת הפופ הישראלית המפורסמת ביותר בעולם מכניסה את הצופים אל תוך חייה ונחשפת כמו שלא נחשפה אף פעם.

דנה, כבר 30 שנים חלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית ואחת הנשים המסקרנות והמדוברות בישראל. היא המלכה של הקהילה הלהט"בית אשר הפכה לאייקון תרבות אבל למרות זאת תמיד שמרה בקנאות על פרטיותה, וחייה האמיתיים נשארו רחוקים מעין ציבור מעריציה.

הסדרה שהופקה על ידי חברת Yes בבימויו של אילן עבודי מלווה את דנה שיוצאת לכבוש את במות העולם אחרי שנתיים של קורונה ובו בעת, באופן חסר תקדים, תחשוף את דנה של היום, בלי איפור ובלי מסיכות, ברגעים הכי אינטימיים עם אמא שלה, האחים והחברות הקרובות. מערכת היחסים המשמעותית עם מנהלה הצמוד- שי כרם- תעמוד בלב הסדרה. הפער בין הדמות הציבורית שהיא לאדם הפרטי- מפתיע ומרגש.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: