סיקור הופעות
כולל וידאו

טוניק קלוניק ואור אדרי חוגגים באוזן

חברי להקת טוניק קלוניק מארחים את אור אדרי וחוגגים השקת שני שירים חדשים, היינו שם...

הזדמנות לבקר באוזן ולחוות את המופע של להקת טוניק קלוניק ככה באמצע השבוע, כאשר הלהקה מציינת את צאתם של שני שירים חדשים – ״היה לנו מן משהו״ אשר נכתב והולחן בידי אופיר בן שמעון בהפקתה המוזיקלית של נילי פינק ו"את איתי" אשר אף הוא נכתב והולחן בידי אופיר בן שמעון בהפקתה המוזיקלית של אור אדרי, מתוך אלבום חדש העתיד לצאת בחודש הבא בתמיכת מפעל הפיס.

אמש לקראת השעה תשע בערב אל מול קהל ביתי עלו חברי טוניק קלוניק על הבמה באוזן כשהם מפיצים פתיתי קונפטי כסופים ובועות סבון רנדומליות לכל עבר. ההופעות של ההרכב הן בעצם סוג של תערובת מוזיקלית ופרפורמריסטית המשלבת רוק פסיכדלי תיאטרלי ומלודיות פופיות מרירות ועקומות, חוויה של מוזיקה ותיאטרון אבסורד צבעוני ומרתק. וכך היה גם הפעם.

לא אלאה אותכם.ן בפרטים רבים ואותיר את הצפייה בביצועים כדי לנסות ולהעביר את החוויה האנתרופולוגית של הקלוניק דרך עמוד הרשת הזה..

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: