פס קול שבועי
כולל וידאו

תמיר גורדין במחווה ל"קולנוע" של שרון ליפשיץ – "אתה בא אליי"

פרויקט המחווה של המוזיקאי והמפיק תמיר גורדין לאלבום "קולנוע" של שרון ליפשיץ בהשתתפות הזמרות אפרת גוש, אביגיל קובארי, שוהם טפיארו, עומר מושקוביץ, מיקה שדה. כל הפרטים

אלבומה של שרון ליפשיץ  "קולנוע" יצא לאור בשנת 1985. היה זה אלבום בכורה לזמרת יוצרת שפרצה לתודעה שנה קודם לכן עם שירים שהפכו ללהיטי ענק – "קשה בלעדיך", "הלו", "גידי" וכמובן "קולנוע". שירי האלבום נכתבו ע"י דן תורן, רחל שפירא ושרון בעצמה, כל שירי האלבום הולחנו ע"י שרון ליפשיץ, בהפקתו המוזיקלית של ירון בכר.

כעת, 36 שנים אחרי, במסגרת סדרת "אז.עכשיו" מבית המנהל המוזיקלי חיים שמש, המנגישה מחדש ממיטב האלבומים הישראליים, בה יצאו לאור עיבודו של רע מוכיח לאלבום הבכורה של אהוד בנאי והפליטים, עיבודם של מאיה בלזיצמן ומתן אפרת לאלבומו של שלום חנוך – "אדם בתוך עצמו", לוקח המפיק המוזיקלי תמיר גורדין את שירי האלבום ומלבישם במעטפת מוזיקלית חדשה המצרפת סגנונות פופ, רוק ואלקטרו על מנת להנגיש את השירים לקהל חדש, הקהל הצעיר בן הזמן הזה. לפרויקט הנוכחי גויסו הזמרות היוצרות אפרת גוש, אביגיל קובארי, שוהם טפיארו, עומר מושקוביץ ומיקה שדה.

קדם לשחרור הפרויקט המלא ביצועה של הזמרת היוצרת עומר מושקוביץ לשיר הנושא "קולנוע" בקיץ האחרון. כעת לכבוד יציאת האלבום לאור הופק גם קליפ בכיכובה של אפרת גוש המבצעת את השיר "קשה בלעדייך"

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: