חדשות הסצנהחדשות מקומיות

מחזות הזמר מתחדשים לקראת האביב

שני מחזות זמר מוכרים ואהובים צפויים לצאת בתקופה הקרובה במתכונת ומעטפת חדשה, כל הפרטים.

כחלק מתהליך החזרה לפעילות של עולם התרבות גם בתאטראות מתחילים להתארגן כדי להתניע את ההצגות, שני מחזות זמר חדשים ישנים ירוצו בעונה הקרובה.

התיאטרון הארצי מיסודו של סמי לוי חוגג 35 שנה להיווסדו ויוצא לדרך לראשונה עם מחזמר חדש – מדובר בגרסת במה חדשה למחזמר "סלאח שבתי" שכתב אפרים קיון המנוח, המחזמר הכי ישראלי בכל הזמנים בבימויו של צדי צרפתי. איציק כהן יככב כסאלח כשלצידו נופר סלמאן, עומר דרור, עדי אלון, לירון ויגדור ועוד עשרות שחקנים, זמרים ורקדנים.

בתיאטרון הלאומי הבימה כבר מנערים את האבק מעל דפי המחזמר המיתולוגי – "בוסתן ספרדי" שכתב הנשיא יצחק נבון המנוח, גם את המחזמר הזה יביים צדי צרפתי כאשר את השירים יעבד גיורא ליננברג על פי עיבודים מקוריים של יהודית רביץ. בין השחקנים שיטלו חלק בהצגה מצויים טל מוסרי, אברהם סלקטר, רוני דלומי, חני נחמיאס/ רובי פורת שובל, פיני קידרון, שחר רז, מתן שביט, ניל משען, שירן הוברמן, גל גולדשטיין, שפי מרציאנו, רותי לנדאו, מיקי פלג, שמוליק כהן, הילה שלו/ גל שיטרית, רונית אפל.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: