פס קול שבועי

דוד שאול – לראות אותך

דוד שאול משחרר את אלבום הסולו השלישי שלו וזו סיבה טובה להטות אוזן

שנתיים חלפו מאז השיק השחקן והמוזיקאי דוד שאול את אלבומו השני "אור ערביים" והנה השבוע יוצא אלבומו החדש, השלישי במספר – "לראות אותך" הכולל  שמונה שירים שנכתבו והולחנו בידי דוד שאול בהפקתו של תומר ישעיהו. החיבור בין השניים הוא אחד הדברים היותר טובים שקורים בסצנת המוזיקה המקומית והם מדברים בשפות קרובות האחד עם השני.

דוד שאול יוצא באלבום הנוכחי למסע המשותף עם המאזינים לתחנות שונות במסלול חייו עד כה, כשהוא יוצק סיפורים הנוגעים בנושאים המדברים עם כל אחד, אהבה, חלומות, שאלות פילוסופיות על הקיום. את הטקסטים והמלודיות של שאול מעטר ישעיהו בצליל המביא לאוזני המאזינים את התמימות הנקיה והטהורה של שנות השבעים במאה שעברה ויוצר בכך עוד רובד במסע המוזיקלי בבחינת גם מסע בזמן לימים ועולם טוב יותר, סוג שלאשליה שקונה באופן מוחלט את המאזין הנשבה ונותר קשוב עד תום האלבום.

כך דוד שאול על האלבום החדש מיד עם שחרורו לרשתות – "בהתרגשות גדולה אני גאה להכריז שהאלבום החדש שלי בחוץ. אלבום שהתחיל להכתב כשחזרתי לגור אצל הוריי, בחדר ילדותי, עם הפסנתר הישן שליווה אותי מאז שאני ילד. המשיך בדירות שכורות בתל אביב, והסתיים היום- אצלכם.ן….אוהב מאוד ורוצה לומר לכם.ן תודה רבה על ההקשבה בתקופה האחרונה. ההודעות, המחשבות והרגשות שהעלתם נותנות כוח, סיפוק וממלאות אותי באהבה. וזה רבותיי וגבירותיי, חמצן לנשמה שלי. במיוחד בימים אלה.
אז תודה לכם.ן ❤️"

אני חושב שמיציתי את הביקורת, כעת פשוט תאזינו.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: