קליפים חדשים

זיו – שמש גדולה

בדרך לאלבום שרה זיו בראשי שיר אהבה לשמש, צפו בקליפ

ארבע שנים אחרי שהשיקה את אלבום הבכורה שלה – Smoke To, Make Love To, Fall Into אשר יצא בתצורת אי.פי. עומדת זיו בראשי או בשם הבמה שלה Ziv להשיק אלבום נוסף מתוכו יוצא היום השיר – "שמש גדולה", זיו שהיא זמרת יוצרת ומפיקה מוזיקלית צעירה, מתמסרת הפעם לשיר בלבד ומעבירה את תפקיד הנגינה לרם אוריון, רואי דוויק ואיתמר לובשטיין יחד עם המפיק המוזיקלי גל עובד. התוצאה הסופית היא פופ מתקתק המנסה להידבק חזק לתודעה ולהפנט את המאזין שמזמזם אותו שוב ושוב (שזו למעשה הנוסחה ליצירת להיט בתכלס…)

כך זיו עצמה על השיר החדש – "זה בחוץ! 😍🌞 שמש גדולה ושלום לכולם. תודה ענקית לפימה שליק החבר הכי מוכשר וטוב לב, פימה תודה שצילמת אותי מתרוצצת וקופצת כמו עופר בין הגבעות. זה היה היום הכי טוב בחיים שלי! ולא אשכח לעולם את המשפט שאמרת לי באוטו כשנסענו שם ליד לטרון, ״שלום זה משהו שיכול לקרות בלילה אחד״. תודה לנגנים האמיתיים (!) והחיים (!) שמנגנים בשיר הזה ועל שהוציאו אותי מאיזור הנוחות של הסאמפלים והביטים ולופים אל המרחב החי והנושם. תודה לרם אוריון שהגיטרות שלו בשיר הזה ובכל שיר בעולם הן חלום שמתגשם. לא היה ולא יהיה עוד גיטריסט כמו רם אוריון. לרועי דוויק שאמר לי ״זיו זה שיר ביג אני הורג אותך אם את לא מקליטה לו כלים אמיתיים״ וניגן כאן בס מושלם ושידך אותי לאיתמר לובשטיין שמנגן כאן תופים וטמבורין שמביעים רכות וקשיחות באחד, וכמובן לגל עובד שהקליט אותם ואף הוסיף סינת ליין בפזמון על הMS20 שלו (איזה סינת׳ הצגה אלוהים!) לשרה קוקי ליימון, החברה הכי טובה שלי שערכה את הקליפ הזה והביאה אותו לרמה של הוליווד כמו שרק היא יודעת! למעיין וייסטוב שציירה לי כותרות ושמש גדולה אחת יפה ❤️ לקולי קאי ופאקטורה על בגדים בצבע מדבר, לבועז מורד שמנהל אותי מוזיקלית ובעיקר נפשית, להליקון שמפיצים את המוזיקה שלי אל העולם הגדול, ותודה גדולה לשמש שהיא כל יום מאירה ומחממת ואת זה אסור לשכוח לעולם ❤️"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: