קליפים חדשים

Nissim Black – Rerun

הראפר נסים בלאק משיק שיר חדש על רקע רחובות בית שמש

הדמות הכי צבעונית בסצנה המקומית, נסים בלאק או בשמו המקורי דמיאן ג'מאל בלאק, ראפר אפרו אמריקאי שהספיק להמיר את דתו ואמונתו מדת האסלאם לנצרות ובשנים האחרונות אף להתגייר ולהעתיק את מקום מושבו מסיאטל לבית שמש, משיק השבוע שיר חדש – RERUN.

לדברי נסים השיר עוסק במאבק מול דברים המעיקים וכעת אפשר פשוט להתנער מהם ולהתקדם הלאה בחיים. השיר הוא ראפ אפרו אמריקאי קלאסי אולם הויזואל הנחשף בו של רחובות השכונה בבית שמש זועק לצופה המקומי, הנה נסים בלאק הוא משלנו. לפני כחודש נדבק נסים בנגיף הקורונה ואף נאלץ להתחבר לבלון חמצן, נראה שכעת הוא בסדר גמור. צפו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: