קליפים חדשים

יפעת בר סלע – אדם

השיר החדש שיפעת בר סלע משחררת הוא פשוט שיר טוב. צפו בקליפ

בסוף שנת 2019 שיחררה יפעת בר סלע את השיר הראשון מתוך אלבום הבכורה שלה – "יש לך מקום", אשר יצא בפברואר השנה אך בשל מגיפת הקורונה וכל הקשקשת מסביב נתקע רעיון ההשקה ומופע, אמנם יפעת הופיעה במסגרת פרויקט "ישראל מחוברת" ביוני האחרון במרכז ענב לתרבות. אבל זה עדיין לא זה..

כעת היא משחררת להאזנה שיר נוסף מתוך האלבום, אף הוא מלווה בוידאו קליפ במהלך ההקלטות באולפן בידי עומרי קליין ובעריכתו של איתן בר סלע.

השיר החדש – אדם, הוא מהשירים האלו שמתחילים טוב וממשיכים יותר טוב, השילוב בפתיחה של צלילי האקורדיון של אדון בוריס מרצינובסקי לצד הכניסה של הגיטרה החשמלית שאוחז ניר שלמה מלווים בביט גיטרת הבס של יהוא ירון ממהווים קבלת פנים חביבה לקולה הנעים ושירתה של יפעת. גם הטקסט עצמו לא נמרח, לא נמתח ולא מקושקש, הוא ענייני, ערוך נכון ומעביר את הכוונה. אהבתי את השיר.

ובענייני השקה וקורונה וכל השיט הזה, אז התאריך העדכני למופע ההשקה הוא 22 באוקטובר 2020 בתמונע. תבואו.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: