קליפים חדשים

יפעת בר סלע – זה הגשם

יפעת בר סלע משחררת שיר ראשון לקראת אלבום בכורה, המילים של יונה וולך הלחן והשירה של יפעת

יפעת בר לב היא זמרת יוצרת העושה את צעדיה לקראת השקת אלבום בכורה שיכלול שירים שהיא כתבה והלחינה לצד שירי משוררים ביניהם צרויה להב, יונה וולך, אברהם חלפי, יורם טהרלב, זלדה ועוד…

מדובר במסע מוזיקלי פנימי שנמשך מזה עשר שנים ב"כתיבה למגירה" ורק לאחרונה, לאחר שהפכה לאם היא הבינה שהגיעה האת לשחרר גם את השירים לצמוח בעולם הפתוח.

כך יפעת בר סלע על היצירה והדרך לשירה – "בגיל 26 אחרי שברון לב קניתי את הגיטרה הראשונה בחיי, ורק אז למדתי לראשונה לנגן. אני זוכרת שהלכתי לחנות כלי נגינה בעיר העתיקה בב"ש והתרגשתי כמו ילדה, מאז הגיטרה והשירה הם ריפוי עבורי.
עם השנים התגבשו להם שירים שיצרתי והלחנתי ונוצר צורך חזק לצאת איתם.

אך מסתבר שדווקא את השיר שכתבה יונה וולך היא בחרה לשחרר כסנונית ראשונה, אולי בשל מזג האוויר בסוף השבוע שבישר את ניצני החורף, מכל מקום אנחנו אהבנו את הליריקה והשירה.

על האלבום הצפוי לצאת במהלך השנה הקרובה היא עבדה יחד עם יהוא ירון שלקח על עצמו את ההפקה המוזיקלית ובתאריך 8 בינואר יפעת תופיע ותחשוף את שירי האלבום במועדון צוזאמן בתל אביב.

את הקליפ צילמו לירז פאנק ועמרי קליין.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: