חדשות בינלאומיות
כולל וידאו

אוזי אוסבורן חשף בראיון טלוויזיוני כי הוא סובל מפרקינסון

במהלך ראיון עם רובין רוברטס מהתוכנית "בוקר טוב אמריקה" סיפר אוזי אוסבורן כי אובחן כלוקה במחלת הפרקינסון.

בראיון לרובין רוברטס בתוכנית הטלוויזיה "בוקר טוב אמריקה" חשף אוזי אוסבורן לצידה של אשתו שרון אוסבורן, את המאבק הבריאותי הפרטי שנאלץ לעבור בעקבות אירוע נפילה ואבחון מחלת  הפרקינסון לפני כשנה.

אוזי שהתפרסם במיוחד בזכות היותו סולנה של להקת בלאק סאבת', הספיק לבקר בישראל פעמיים, לראשונה במסגרת פסטיבל "אוזפסט" שהתקיים בפארק הירקון בספטמבר 2010 בהפקתו של שוקי וייס ובפעם השנייה בלייב פארק במערב ראשון לציון ביולי 2018.

מחלת הפרקינסון היא מחלה ניוונית של מערכת העצבים, המתקדמת באיטיות ומאופיינת בהפרעות מוטוריות טיפוסיות, המתרחשת עקב חוסר במוליך העצבי דופמין על רקע התנוונות קבוצת תאי החומר השחור (Substantia Nigra) במוח. היא נקראת על שמו של הרופא האנגלי ג'יימס פרקינסון.

ובתוך כך ראוי לציין את ההפתעה והשמחה הרבה של הקהל שנכח לפני מספר ימים במופע הצדקה שהכנסותיו נתרמו למען המלחמה במחלת הפרקינסון אשר התקיים בתאטרון הפלאדיום בניו ג'רסי כאשר לבמה עלה במהלך המופע ברוס ספרינגסטיין האגדי, כידוע ברוס נהג מידי שנה להופיע במסגרת מופע הצדקה עד שנת 2015. השנה הסיכויים לשובו למופע היו קלושים הן בשל התחייבות להופעה בפנסילבניה בלוח זמנים צפוף והן בשל מזג אוויר סוער שהוביל לביטול טיסות פנים ארציות, אולם מה רבה הייתה שימחת הקהל כאשר הבוס בכבודו ובעצמו עלה לבמה והצטרף לנגנים למספר שירים. יש כמה קטעי וידאו…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: