קליפים חדשים

אליעד – איפה את

שירו החדש של אליעד נחום – "איפה את" ממשיך מגמה מסוימת במסלולו המוזיקלי של אליעד

מי שפרץ לתודעה והשיל מעליו את דמותו של הילד מסדרת הסיטקום המיתולוגית "שמש" והפך לכוכב אהוב ונערץ על בני ובנות הנוער ברחבי הארץ כשהוא עומד על המדרגה העליונה בקטגוריית הכוכבים – זמר, יוצר, מלחין ומבצע, קוטף כל תואר אפשרי בדרכו לפסגה, מגיש כעת שיר שנכתב והולחן בידי אחרים, שינוי במגמות? האם אליעד הולך למסלול של זמר מבצע ונוטש את היצירה עצמה? להזכירם\ן – בחרנו באליעד ושירו "מסע" אותו יצר יחד עם צליל קליפי כשיר השנה, לא רק אנחנו, בעצם גם אתם\ן…

מכל מקום, שירו החדש של אליעד יושב טוב עם צבע קולו וסגנונו המוזיקלי, מוגש כבלדה רומנטית עם פזמון קליט, בעקבות יציאתו של השיר בלוויית וידאו קליפ עליו אמונים הבמאי לירן סגל והצלם איתן שריד לפלטפורמת היוטיוב הוא כבר צבר עשרות אלפי צפיות ומאות תגובות חיוביות.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: