אירוויזיון 2019

דוז פואה…

חשבתם שנפטרתם מסאגת האירוויזיון? אז לא ממש, רגעים ספורים אחרי שאחרונת המשלחות שנטלו חלק באירוויזיון עזבה את תל אביב שיחררו בערוץ 11 של כאן – תאגיד השידור הישראלי את מיני סדרת הדרמה "דוז פואה" בבימויו של דני סירקין.

כאן 11 מציגים: "דוז פואה"
כאן 11 מציגים: "דוז פואה"

מדובר בסדרת דרמה קומית בת שלושה פרקים אשר צולמה בצרפת ובישראל ומספרת את סיפורו של טי ג'יי (השחקן אדל ג'מאי) – זמר צרפתי צבעוני הומוסקסואל ומוסלמי – הנקלע בעל כורחו לקנוניה בין-לאומית. הוא נסחט בידי ארגון דאעש המאלץ אותו לסייע להכניס מחבל לתחרות זמר בין-לאומית המתקיימת בישראל כדי לבצע פיגוע ראווה בערב האירוע.

הסיפור מסתבך כאשר שלושת סוכני המוסד (השחקנים מלי לוי, יואב לוי ורוי מילר) הנשלחים ע"י ראש אגף המבצעים במוסד (השחקן טל פרידמן) מתחילים לעקוב אחר המחבל ההומופוב (השחקן זאק פקיאל) שנאלץ להתחזות לבן זוגו של הזמר הצרפתי.

כאן 11 מציגים: "דוז פואה". צילום יובל אראל
כאן 11 מציגים: "דוז פואה". צילום יובל אראל

בנוסף נוטלים בסדרה השחקנים איציק כהן, מאיר סוויסה, שני קליין, ועוד… וגם יזהר כהן – בתפקיד עצמו.

כאן בבלוג צפינו בסדרה בעיצומה של תחרות האירוויזיון בין חצי גמר אחד למשנהו ושמחנו שהעלילה לא הודלפה לציבור, כשתצפו תבינו מהו הסיוט הכי גדול שהיה למפיקי ומנהלי האירוויזיון בתל אביב, חלום בלהות אמיתי.

הסדרה תשודר בטלוויזיה בערוץ 11 בצפיית בינג' של שלושה פרקי הסדרה בשני תאריכים – יום רביעי 22.5.19,  בשעה 21:00 ובשידור חוזר ביום שישי,  24.5, בשעה 21:30  בכאן 11, כמו כן ניתן לצפות במיני סדרה בערוץ היוטיוב של כאן 11.

הערב התקיים אירוע חגיגי להשקת סדרה בסינימה סיטי בגלילות בו נכחו רוב משתתפי הסדרה על בופה גבינות ויין, הבאנו משם כמה תמונות.

כאן 11 מציגים: "דוז פואה". צילום יובל אראל
כאן 11 מציגים: "דוז פואה". צילום יובל אראל

 

לצפיית בינג' בסדרה ביוטיוב

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: