פס קול שבועי

זמן אלבומים

כמה מילים אודות שני אלבומים חדשים היוצאים כעת ושווים האזנה, יש גם הופעות. 

מאובן – Afar

פסיכדליה המשולבת בסממני פוסט רוק ופוסט קראוט רוק מתחכם זה הקו המוזיקלי המוביל בין קטעי המוזיקה שניצן דנא, צוף מישעלי, אדם ותום קלאוד יוצרים במשותף במסגרת להקת Meuban.  שמונה רצועות מוזיקליות מעניינות באומץ המוזיקלי ובמקוריות שוברת גנריות נכללים באלבום שהוא אלבום בכורה של ההרכב ולהערכתי במידה ויתנהלו נכון הם ימשיכו את היצירה והעבודה המשותפת גם לאלבום הבא. בינתיים ניתן להאזין כאן לאלבום וכדאי להגיח הערב, יום חמישי 23 באוגוסט למועדון בסקולה שם יחגגו חברי ההרכב את השקתו.

 

יותם פור – שורשים

את יותם פגשתי לראשונה כשעמד בראש ההרכב "סן פדרו", לאחרונה הוא הפציע בתכנית הריאליטי המוזיקלית "אביב VS אייל" כאשר ביקש לגרוף חשיפה תקשורתית ולחדור לתודעה. לפני מספר ימים הוא חגג את השקת אלבום הסולו שלו "שורשים" הכולל 8 שירים בעברית אותם כתב, הלחין ומבצע בנוסח רוק אקוסטי מלודי, במסגרת האלבום שומר יותם על אמת פנימית של אמן יוצר ואינו נופל למלכודות רייטינג, ונותר כמעין טרובדור של מילים ומנגינות. השדרן והעורך המוסיקלי המיתולוגי טוני פיין נכח במופע והביא כמה מהמראות..

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: