קליפים חדשים

Meuban – Material Love

הרכב הפסיכדליה הישראלי המפתיע Meuban מפתח תקווה בו חברים ניצן דאנה, צוף משעלי, אדם ותום קלאוד, עומד לשחרר את "AFAR" אלבום הבכורה שלו שאת השקתו יחגוג במופע במועדון בסקולה ביום חמישי  23.08.2018. לקראת ההשקה והמופע שוחרר אחד מקטעי האלבום בלוויית וידאו קליפ – Material Love אשר נכתב בלילה חסר שינה וזרם מהראש לאצבעות ומהאצבעות החוצה באופן בלתי נשלט, ספוג בהשראה של הרגע: סינטיסייזרים מהאייטיז, פיטר גבריאל, בריאן אינו ו-Disintegration של הקיור. את ההפקה המוסיקלית של היצירה לקח על עצמו נמרוד בר. הקליפ עצמו הנו תולדה של שיתוף פעולה עם The Experimental Scenius of the Lab – קולקטיב יוצרים בין-לאומי – ומבוסס בעיקרו על עבודתו של האמן JD Doria.

כשתחזרו לעצמכם סמנו ביומן את האיוונט ותתארגנו על כרטיסים, אפשר גם להזמין מראש את האלבום כאן, זה עניין שעוזר להזיז ולהתניע מהלכים כלכליים שיקדמו את היצירה והאמנות העצמאית, בתכלס.

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: