כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

רייב הצבע של חדרה

פסטיבל הצבע הגדול בעולם – Life In Color בפארק נחל חדרה היה מוצלח בכל המובנים, 27.08.2015 ליל חמישי עד שישי בבוקר לילה של צבעים עד אור הבוקר, כתבת רפורטז'ה של הצלם גיא פריבס.

פסטיבל הצבע בישראל. צילום: גיא פריבס
פסטיבל הצבע בישראל. צילום: גיא פריבס

פסטיבל כיף  Life In Color – פסטיבל הצבע הגדול בעולם, התקיים אמש לאורך כל הלילה בפארק נחל חדרה וזכה להצלחה עצומה כשאליו  נהרו למעלה מ 15,000 צעירים.

רייב מלא צבע. צילום: גיא פריבס
רייב מלא צבע. צילום: גיא פריבס

הפסטיבל עליו הודענו לפני כחודשיים היווה מוקד התעניינות בקנה מידה אדיר, כאשר מידי יום הדסק של הבלוג חווה נהירה ענקית של גולשים המתעניינים באירוע ואף רוכשים כרטיסים, לנו היה ברור תוך זמן קצר כי זו הולכת להיות חוויית בילוי וריקוד של פסטיבל רייב אל תוך הלילה עם אלפי צעירים.

סילוני צבע על הקהל. צילום: גיא פריבס
סילוני צבע על הקהל. צילום: גיא פריבס

זאת הפעם הראשונה של הפסטיבל בישראל , כשבעולם הוא מתקיים זו השנה התשיעית ונחשב לאחד מסיבובי ההופעות המסקרנים והמצליחים שיש. במהלך האירוע במסיבה הופיעו ה- DJs  המובילים  בעולם  :  Nicky Romero, Borgore –  אסף בורגור , הדי-ג'י הישראלי המצליח בעולם ,שזכה להתלהבות גדולה מהקהל , Carnage וכמו כן Riot , Teamwork , Ricki&nela , Crestal lake ועוד .

גוד איז א דיג'י צבעוני. צילום: גיא פריבס
גוד איז א דיג'י צבעוני. צילום: גיא פריבס

לאורך שעות הפסטיבל נורו מתוך תותחי צבע מיוחדים מטחי צבע מדהימים אל הקהל, מדובר בתותחים מיוחדים שאפשרו להתיז מאות גלוני צבע, המוגדר כאקולוגי וידידותי לסביבה ,ומתנדף במגע עם מים.

בנים בצבע, פסטיבל חדרה. צילום: גיא פריבס
בנים בצבע, פסטיבל חדרה. צילום: גיא פריבס

הפסטיבל הגיע  לארץ במסגרת שיתוף פעולה בין קבוצת SFX  לחברת זאן, זרוע ההפקות של קבוצת זאפה ובחסות יצרני המותג שמפו כיף.

בנות בצבע, פסטיבל. צילום: גיא פריבס
בנות בצבע, פסטיבל. צילום: גיא פריבס

גיא פריבס, צלם הופעות בינלאומי נכח במהלך הפסטיבל ומגיש תצוגת תמונות מלאות צבע המעבירות את החוויה הלילית של מסיבת הרייב הענקית לגולשי הבלוג.

ישראל, מעצמת רייב ומוזיקה. צילום: גיא פריבס
ישראל, מעצמת רייב ומוזיקה. צילום: גיא פריבס

לחצו לצפייה בגלריית התמונות של גיא פריבס, מוזמנים לתייג עצמכם…

וידאו גולשים

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d