פס קול שבועי

לוקץ' והחציל…

לוקץ', סוג של ראפר מקומי, משיק וידיאו קליפ חדש לשיר ההלל לאייל שני, סוג של מלטף עגבניות וחצילים ידוע, מוזמנים לצפות ולחייך.

לוקץ', ראפר מקומי. צילום: יובל אראל
לוקץ', ראפר מקומי. צילום: יובל אראל

איתי לוקץ או לוקץ' הוא ראפר עצמאי, שהספיק לשתף פעולה עם קולקטיב ההיפ הופ "פי. אר טרופרז", ואף להשתתף באלבומם של הדג נחש, "בעזרת הג'אם", ולהשיק שני אלבומים אישיים.

לאחרונה השיק מיני אלבום הכולל חמישה שירים, אותם מלווה בוידיאו קליפים מושקעים, האחרון – אייל שני, לוקח את הצופה והמאזין למסע בתוככי החדר האחורי של אחד ממטבחי המסעדות היותר פופולאריות בתל אביב, קחו סינור ותתחילו לצפות, בונוס – צרפתי את הקליפ הקודם – אצלנו בשכונה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: