סיקור הופעות

אפרת בן צור עם אמילי דיקנסון בצומת ספרים

מופע מוסיקלי בחנות צומת ספרים, 10.05.2012 לקראת מופע השקה, אפרת בן צור שרה אמילי דיקנסון, שמע, ראה ומדווח – יובל אראל.

אפרת בן צור שרה אמילי דיקנסון בצומת ספרים. צילום: יובל אראל
אפרת בן צור שרה אמילי דיקנסון בצומת ספרים. צילום: יובל אראל

פתיחה – היתרון שלי כבלוגר עצמאי שאני יכול לדווח על אמנים שאני מאוהב בהם, במוסיקה שלהם, כמה פעמים שארצה, אני יכול להגיע למופעים שלהם פעם אחר פעם ולדווח על כך שוב ושוב מחדש, זאת בניגוד לאמצעי תקשורת אחרים, ממוסדים, הרווח – כולו שלנו, שלי ושלכם הקוראים.  

אפרת בן צור, שחקנית וזמרת עומדת או טו טו להשיק את אלבומה המוקדש כל כולו לביצוע שיריה של המשוררת האמריקאית אמילי דיקנסון, על מופע ההשקה לסינגל הראשון מתוך האלבום "רובין", כתבתי כאן, גם על ההתענגות שבהאזנה לשירתה. אפרת ערכה אתמול, 10.05.2011 לפנות ערב, מופע אינטימי ללקוחות סניף רשת צומת ספרים בדיזנגוף סנטר, בחנות העמוסה בספרים ובשולחנות קריאה אותם מנצלים טוב טוב קהלים רבים השוהים במקום פונתה פינה בה הוצבו כסאות לטובת הקהל שהזדמן, או הגיע במיוחד, כמוני…לצפות ולהאזין לאפרת בן צור שלוותה בידי הגיטריסט עומר הרשמן. אפרת בצעה מספר שירים מהאלבום החדש, הספיקה להודיע כי מופע ההשקה הצפוי יערך במועדון האיזור, רחוב הרכב 13 תל אביב בתאריך 23 לחודש הזה, ואף לנגן בהמשך כמה קטעים משיריה בעברית. מי שהגיע, כמוני למשל הרוויח שעת צרופה של מוזיקה ושירה מענגת, מי שלא, לא…אינני בטוח שאוכל להגיע למופע ההשקה הצפוי אבל לכם הקוראים והקוראות אני ממליץ בכל לב – אל תחמיצו!!!

 

אפרת ועומר בחנות הספרים. צילום: יובל אראל
אפרת ועומר בחנות הספרים. צילום: יובל אראל

עוד פעם אני מגיש לכם הקוראים את האלבום מבנדקמפ, האזינו, קנו, הוא אדיר, ענוג ומרתק.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע בחנות הספרים

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150865875944654.429448.721654653&type=1&l=46c211488e

קטעי וידיאו מהמופע בחנות

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: