כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיותמחזות זמר בתאטרון
כולל וידאו

שנדע ימים טובים פי אלף…

התיאטרון הקאמרי חוזר לפעול ומשיק מופע מוזיקלי מיוחד לימי המלחמה

במסגרת ההתארגנות של הנהלת התיאטרון הקאמרי לשוב ולהתניע את פעילות התיאטרון מחדש גם בצל המלחמה אמש התיאטרון הקאמרי נפתח מחדש עם מופע מוזיקלי מיוחד לימי המלחמה, "ימים טובים פי אלף", הכולל טקסטים אקטואליים וביצועים מוזיקליים לשירים ברוח המצב, בהשתתפות השחקנים אודיה קורן, דרור קרן, דן שפירא, דורית בר אור, אולה שור –  סלקטר, נוי הלפרין, שני שאולי, אלעד אטרקצ'י, תום חודורוב וגלעד שמואלי.

התיאטרון הקאמרי – ימים טובים פי אלף. צילום אור גפן
התיאטרון הקאמרי – ימים טובים פי אלף. צילום אור גפן
התיאטרון הקאמרי – ימים טובים פי אלף. צילום אור גפן
התיאטרון הקאמרי – ימים טובים פי אלף. צילום אור גפן

"התותחים עדיין רועמים והשגרה עדיין רחוקה, אבל הנפש זקוקה לנחמה. אנחנו חוזרים לבמה עם מופע ייחודי עם יצירות על מלחמה, יצירות על אחרי המלחמה ויצירות על התקווה לימים טובים יותר", כך נמסר מהקאמרי.

על התיעוד אור גפן.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: