קליפים חדשים

דניאל גרנט – דולפין

דניאל גרנט משיק שיר נוסף מתוך האלבום שבדרך - "דולפין", האזינו

בשנה החולפת הכרנו את דניאל גרנט – לא רק כבנם של צופית ואברהם גרנט – אלא כראפר צעיר ומבטיח, העושה את דרכו לעבר קריירת סולו מוזיקלית. כשהוא עובד על אלבום הבכורה שלו (שיצא בסוף הקיץ הנוכחי), מספיק גרנט הצעיר להשיק מספר שירים, ביניהם נחשפנו ואמצנו את השירים – "כשמזכירים לי" ואת – "מכתב לעצמי". שירים אלו אפשרו למאזינים ולצופים להציץ באופן אינטימי לתוך עולמו הפנימי של דניאל ואל הרווח שבין החרדות לאמונה.

השבוע משחרר דניאל שיר חדש "דולפין" העוסק בבריחה מהכרך הגדול והסואן (תל אביב עיר מגוריו של דניאל) אל אילת, אל המדבר, אל ריף הדולפינים ואל …סתלבט על המים. גם בשיר זה משתף דניאל פעולה עם בן שופן בכתיבה והלחנה, שופן שוב לוקח את תפקיד ההפקה המוזיקלית ואילו גבע אלון חוזר גם הפעם עם הגיטרות.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: