קליפים חדשים

ענבל ביבי – עין תחת עין

הזמרת היוצרת ענבל ביבי משיקה שיר חדש - "עין תחת עין", האזינו

הזמרת והיוצרת ענבל ביבי משיקה הבוקר שיר חדש אשר נכתב הולחן ומבוצע על ידה. השיר מציג נקודת מבט נוספת על מערכת יחסים – כשענבל מרגישה שהיא לא מסופקת בזוגיות, היא מבינה את הערך שלה ומחליטה להמשיך הלאה.

״עין תחת עין״ מאופיין גם הוא בשלושת המרכיבים בקו של ענבל: הפקת פופ מהודקת ומאתגרת, שירה נוטפת אופי וטקסט שרק ענבל ביבי יכולה לכתוב – חריף, מיני, חשוף, לא מתבייש ולא מתנצל. בימים אלה ענבל עובדת על אלבום הבכורה אשר ייצא במהלך הקיץ הקרוב,.

כך ענבל על השיר החדש – "הרעיון לשיר התחיל בשיחה שלי עם חברה שבה הבנו עד כמה מערכות יחסים במשפחה, בקריירה ובזוגיות הן דבר מורכב. כשיצאתי ממנה, נכנסתי לרכב והקלטתי את עצמי שרה את השיר שהפך ל"עין תחת עין". היה לי חשוב להדגיש שלצד המורכבות, אפשר להיפרד לשלום, לאחל בהצלחה ולהתקדם הלאה מקשר שעושה לך רע".

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: