קליפים חדשים

גלית מור – עוד שנייה 30

גלית מור משיקה את שיר הבכורה - עוד שנייה 30, האזינו

כשהיא חצתה את קו הגבול הדמיוני של יום ההולדת 30 משיקה הזמרת והיוצרת גלית מור, אשר החלה את דרכה המוזיקלית בגיל 6 בלימודי פסנתר ומאז לא עצרה – מקהלות, להקות נוער ולימודים בבתי הספר הטובים ביותר למוזיקה בארץ – תלמה ילין, ובעולם – ברקלי, את הסנונית הראשונה שלה כיוצרת כותבת, מלחינה ומבצעת.

השיר עוד שניה 30 שמילותיו נכתבו על ידי גלית יחד עם נחל רוה שלמה והולחנו על ידה יחד עם ארתור כץ ואריאל קשת שגם הפיק מוזיקלית שופך לתוך התודעה את כל הפחדים והלבטים שבנות דור ה- Y מלקטות סביבן כאשר הווה והעתיד מתקדמים אולם הביולוגיה עוקפת אותם מימין יחד עם המטענים של המורשת והלחצים. התוצאה – שיר קליט רקיד ותזזיתי המחזיק על עצמו טקסט לא קל בסופו של עניין. אז יאללה מאחל לך\ן שתמצאי\ו לכן חתן ותרגעי\ו. בהצלחה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: