קליפים חדשים

Lucille Crew – Gold Bars

הרכב ההיפ הופ Lucille Crew משיק שיר חדש בדרך לאלבום - Gold Bars, האזינו

חברי להקת Lucille Crew  משיקים שיר חדש אשר נכתב והולחן במשותף בידי ישגב דותן, גל דה פז, רוס אלן ובנג'י – Gold Bars. השיר עוסק בהעצמה, הצלחה, המרדף אחריה ומה זה בכלל אומר ״להצליח״. השיר משתמש במטילי זהב (gold bars) ותיבות מוזיקליות (bars), כמטאפורה להצלחה בעולם המוזיקה. עולם שבו אמנים נמצאים במרדף אחרי ה Gold Bars שלהם והשורה הזאת שתביא להם את ההצלחה. ואיך אם לא שמים לב, היצירה יכולה להפוך ממטרה, לכלי.

את השיר מלווה קליפ שבויים בידי ישגב עצמו בו הלהקה הגשימה חלום לתת במה לסופר גרופ של רקדניות ורקדנים מעולמות הווגינג, הראן וואי, האפרו ביט ועוד.. לתת את האינטרפרטציה שלהן/ם למוזיקה. את אנסמבל הרקדנים/יות האקלקטי איגדה וניהלה אמנותית הכוריאוגרפית והרקדנית הבינלאומית מאיה חסין. וכמו בכל קליפ של Lucille Crew, גם פה המטרה היתה שיתוף פעולה אמנותי בו השיר משמש הבסיס ליצירה משותפת חדשה. אם זה באנימציה או איור בעבר (what the hell, Big City) או ריקוד במקרה של Gold Bars)

כך ישגב וחבריו עם יציאת השיר החדש לרשתות – "כל כך מתרגשים לשתף אתכן/ם סוף סוף את הקליפ הרשמי ל GOLD BARS !!! השיר מדבר על המירוץ אחר הצלחה ובעיקר ההצלחה הפרטית והכי חשובה, לחגוג את עצמך ולהיות הכי טוב שאת/ה יכול/ה להיות. עולמות הווגינג, הראן וואי ורקדנים/יות בכלל, תמיד היו מבחינתנו ביטוי מושלם בדיוק לשילוב של אמנות עם ביטוי עצמי ומוסר עבודה קיצוני, ואנחנו כל כך מודים על ההזדמנות לתת בקליפ פלטפורמה לחבורת הסופר סטארז, שאיגדה הכוריאוגרפית המדהימה מאיה חסין ושרפו את המצלמה. מלא מלא תודה לכל הצוות המדהים שהוא בכלל משפחה ואנחנו מקווים שתאהבו את מה שהכנו לכן/ם

את לידתו של השיר החדש יחגגו חברי הלהקה במופע שיתקיים בתאריך 17 בדצמבר במועדון בארבי, כאן כרטיסים

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: