קליפים חדשים

שי צברי – בוא הביתה

שי צברי משיק שיר חדש - "בוא הביתה", בואו להאזין

שי צברי משיק הבוקר שיר חדש – "בוא הביתה" אשר נכתב בידי איתמר ציגלר, אסף תלמודי ושי צברי, על הלחן אחראים איתמר ציגלר ותמיר מוסקט שגם הפיקו מוזיקלית. זו תוצאה של שיתוף הפעולה של שי איתמר ותמיר שהחל עם השיר "מכור לאהבה", השידוך צלח והם ממשיכים הלאה, אולי בדרך לאלבום חדש? הלוואי.

כך שי על השיר החדש – "אני חושב הרבה על בית בשנים האחרונות – על איך מקום הופך עבורי לבית, על האפשרות שבית הוא לא רק מקום אלא גם רעיון ותחושה והכרה במקום שלך בעולם, על איך אני מעניק לבנים שלי בית אמיתי בעולם. לפעמים כשהמחשבות שלי מציפות אותי, אני עוצר ועוצם עיניים ונושם, ובתוך עצמי נוצר לי בית. השבוע ביום ההולדת שלי חברים שלי קנו לי בהפתעה גיטרה שחלמתי עליה. הרגשתי שעוד לבנים נוספו לקירות הבית שלי. זה התחיל מג'ימג'ום של איתמר ציגלר באולפן שלו, תמיר מוסקט שבא לבקר הוסיף למה שכבר נוצר מתוך האלתור הזה עוד חלק, ופתאום נוצר שיר – מנגינה ופזמון, איתמר ואני התחלנו לכתוב טקסט, תום מאירה ארמוני ששמעה את מה שיצא הציעה רעיון לגרוב. אסף תלמודי הצטרף והוסיף על הטקסט ושינה את המבנה של השיר, יעל ביאגון-ציטרון ושולי רנד הקשיבו למילים והעירו והאירו, רביד כחלני בא והקליט קולות מטורפים (שהם יצירה בפני עצמה) ונהיה השיר הזה. אחר כך הצטרפו יאיר מיוחס שביים ורננה רז שיצרה את הכוריאוגרפיה, שהיו שותפים ליצירה של הקליפ ל"מכור לאהבה" והבריקו עם הרעיון לקליפ ש"רקדו" החברים המתוקים מלהקת המחול "ענבל" (חברה אמרה לי ש"זה שהם נוגעים לך בפנים ככה זה הכי פוסט קורונה שיש"). ועשינו את זה, בטייק אחד מההתחלה ועד הסוף, כפול 25 פעמים (!) מעשר בבוקר ועד שבע בערב. אני כל כך גאה במה שיצא ומתרגש ושמח על השיר הזה שהוא בית בשבילי, והלוואי והוא יהיה גם לכם. בואו הביתה! ❤️"

בימים אלו יוצא שי צברי לסיבוב הופעות חדש ברחבי הארץ הנה התאריכים:

  • רביעי, 14/9, פ.דלתות: 20:00, גגרין, תל אביב
  • חמישי, 15/9, פ.דלתות: 20:00, פאב הפרה, שבי ציון
  • רביעי, 21/9, פ.דלתות: 20:00, סלינה, מעלה החמישה
  • מוצ״ש, 29/10, פ.דלתות: 19:00, סלינה, בית אורן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: