פס קול שבועי
כולל וידאו

תמר סוּ – Tamar Su

תמר סו משיקה אלבום בכורה בעברית ובצרפתית, האזינו, יש גם מופע השקה

היוצרת, זמרת, מנגנת, כותבת, מלחינה ומפיקה תמר סו משיקה את אלבום הבכורה שלה תחת הטייטל המאוד פשוט – "תמר סוּ – Tamar Su" הכולל תשעה שירים אותם כתבה יצרה ובצעה תמר במהלך העשור האחרון וכעת הם התאגדו לכדי אלבום אחד. שיריה ומנגינותיה של תמר הם קוקטייל של פולק רוק עם נגיעות אלקטרוניות וטקסט בעברית וצרפתית כאשר תמר שוזרת ביניהם השפעות אתניות שנקלטו על המסלול בין תל אביב לפריז, מסלול עליו היא נעה בשנים האחרונות כאמנית יוצרת ומבצעת.

אחרי תקופה ארוכה בה קידמה אמנים רבים בסצנה הישראלית והעולמית, שינתה תמר את ההתבוננות ובשנים האחרונות החליטה להתמקד בקריירה האמנותית שלה. תמר התחילה לעבוד על האלבום בשיתופו של המפיק המוזיקלי יואב אור שחבר לתמר כאשר הגיע לארץ ו"ננעלה כאן" בעקבות ימי המגיפה.

עם יציאת האלבום לרשתות אמרה תמר – "דיאלוג מתמשך ביני לבין עצמי – האלבום הראשון Tamar Su יצא היום ואיתו הקליפ Laila שמדבר על חוויות זהות. תמצית של התבגרות, שינוי זרות וקבלה. האלבום מייצג אותי כפי שאני: ישראל/צרפת, נשים/גברים, ילדות/בגרות, אהבה-אובדן-מוות. תודה לאנשים המוכשרים והיקרים שצעדו איתי יחד בתוך המסע הזה הקליפ כבר כאן וההשקה לאלבום תהיה ב25.5 באוזן ת״א באירוח של ארקדי דוכין, מוזמנים להגיע ולשתף!"
כאן יש כרטיסים למופע

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: