חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

מי פרץ לעמוד האינסטגרם של קבוצת זאפה?

האקר אלמוני הצליח להשתלט על עמוד האינסטגרם של קבוצת מועדוני זאפה וניסה לפגוע בנתוני האמנים, כל הפרטים

מלחמות הסייבר העולמיות פוגעות גם בתעשיית התרבות והמופעים, היום הצליח האקר אלמוני להשתלט על עמוד האינסטגרם הרשמי של קבוצת מועדוני זאפה בישראל, החליף את תמונות הנושא והמידע. האם מדובר בניסיון לגרום נזקים מסחריים או התחכמות של ילד שביקש להניח ידו על הזמנות וכרטיסים? הפורץ האלמוני ניסה לשנות גם את שם העמוד מ- zappalive, לשם אחר שהמציא בעצמו – Live Assitance. מכל מקום מדובר בעמוד המשרת את עסקי הקבוצה המפיקה עשרות מופעים על בסיס חודשי במספר מועדונים ברחבי הארץ. לעמוד יש כיום מעל 30 אלף עוקבים.

זאפה אינסטגרם צילומסך
זאפה אינסטגרם צילומסך

כך מסר אסף מור סמנכ"ל השיווק והמכירות של קבוצת זאפה – "עמוד האינסטגרם של קבוצת זאפה אכן נפרץ, עם היוודע הדבר מיד יצרנו קשר עם הגורמים המוסמכים, אנו פועלים לפתרון הבעיה בהקדם האפשרי. לא ברור כרגע מי הגורם שפרץ אך האינדיקציות מרמזות שהמדובר בגורם זר מחוץ לישראל."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: