קליפים חדשים

ליאל – ילדות עצובות

הזמרת ליאל משיקה שיר נוסף בדרך לאלבום הבכורה - "ילדות עצובות", האזינו

ליאל ארבוב או Lielle בטייטל הבימתי, תלמידת השנה השלישית בבית הספר למוזיקאים ״רימון״ ברמת השרון, זמרת יוצרת הנעה במחוזות הראפ, כותבת את מילות שיריה ומלחינה אותם, אחרי שהשיקה את השיר "תרשום" ואת השיר "צא לי מהנוף", היא משיקה הבוקר שיר חדש, השלישי בדרך לאלבום הבכורה שאמור לצאת במהלך השנה. השיר – "ילדות עצובות" נכתב, הולחן ומבוצע בפי ליאל בהפקתו המוזיקלית של  עדי רותם. את המילים הלא קלות בכלל מניחה ליאל על מצע מלודי הנע בין מחוזות אר אנד בי, הניו סול והראפ.

כך ליאל על השיר החדש – "כתבתי את השיר הזה עלי כשלפעמים יש לי התקף חרדה בלילה מכל מיני דאגות ודברים שמעסיקים לי את הראש. כשהשמש עולה כולי בביטחון וכשהלילה מגיע הוא מציף בי פחדים ולא משנה כמה אהיה "על זה" תמיד תהיה בי הילדה הקטנה שמפחדת וזה גורם לעצבות. השיר ״ילדות עצובות״ נוגע בהתמודדויות של חוסר ביטחון ופחדים. זה נושא שפחות פופולרי לדבר עליו ולי חשוב להגיד לאנשים אחרים שהם לא לבד ויש איתם מישהו. אולי המוזיקה שלי תגרום להם להרגיש יותר טוב ותהיה בשבילם מקום מפלט".

על הקליפ אחראית אסתי בוקעי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: