כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

דולי ופן עם עידן רייכל – להאמין

חיבור חדש בין דולב רם ופן חזות עם עידן רייכל - "להאמין", האזינו

צמד הפזמונאים דולב רם ופן חזות, או בטייטל המקוצר – דולי ופן, חוברים ליוצר והמבצע עידן רייכל בשיר חדש שנכתב על ידם ועובד במשותף עם רייכל – "להאמין". בלדה מלאה בתקווה ובאמונה בטוב וביכולת לשנות ולתקן.

כך הצמד על השיר והחיבור עם עידן רייכל – "השנה האחרונה הייתה מכבסה מטורפת של רגשות, חידדה לכולנו את הפרופורציות בחיים, העניקה לנו המון זמן לחשוב ובעיקר – להאמין. להאמין שמה שצריך לקרות קורה וכך היה. המשפט ״להאמין בלי לדעת״ הסתובב לנו בראש עד שבלילה אחד בשיא הקורונה נשפך מאיתנו שיר אמיתי מהלב.  כשסיימנו את הסקיצה היה לנו ברור מי צריך לבצע את השיר הזה – עידן רייכל. את רייכל פגשנו בפעם הראשונה באולפן שלנו ב-2018. התחברנו ויצרנו יחד את ״עכשיו נשארנו שנינו״. שלוש שנים אחרי הזמנו אותו לאולפן והפעם כדי שייקח חלק בפרויקט שלנו. השמענו לו את הסקיצה מאותו הלילה, רייכל נכנס ישר להקליט והקסם קרה. המעגל נסגר. עכשיו זה שלכם – "להאמין". " 

על הקליפ אחראי הבמאי דורון סרי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d