כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

אופק נחמן – כמעט שהתביישתי

אופק נחמן משיקה שיר נוסף בדרך לאלבום בכורה - כמעט שהתביישתי, האזינו

אחרי ששחררה הזמרת אופק נחמן את השיר "הכי קרוב" בדרך לאלבום בכורה. היא משיקה הבוקר שיר חדש – "כמעט שהתביישתי". אף הוא תומלל בידי אבי אוחיון. אשר הלחינו יחד עם מתן דרור שאחראי גם על ההפקה המוזיקלית. גם הפעם עוסקת אופק בשיר מעולם האהבה, היחסים בינו לבינה והרומנטיקה. וגם הפעם השילוב בין קולה הייחודי למלודיה מוביל את הנרטיב למקומות שונים מהמוכר.

אופק נחמן בת 23 מכפר יונה, בנעוריה עסקה בגלישה ואחרי שמיצתה את הספורט בעקבות לחץ וציפיות גבוהות, החלה ללמוד לנגן בגיטרה ונשאבה לעולם המוזיקה, את שירותה הצבאי עשתה במסגרת להקת חיל התקשוב ולפני שנתיים השתתפה בתכנית הריאליטי המוזיקלית "דה וויס" בעקבותיה הופיעה אף לצידם של שלומי שבת ונתן גושן. בימים אלו היא עושה את הדרך להשקת אלבום בכורה עם שירים בביצועה וזאת תחת המטריה של חברת התוכן לאמנים "ארומה מיוזיק".

על הקליפ אחראי אביב לוסקי וצוות דיגיסטייג.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d