סיקור הופעות

שלום ושלומי בקיסריה

האמנים שלום חנוך ושלומי שבן שילבו כוחות לערב מפנק במיוחד באמפי קיסריה.

אמש ממש ברגעים בהם הושבעה הממשלה החדשה נפתח המופע של שלומי שבן ושלום חנוך מעל הבמה מול הקהל באמפיתאטרון הרומי העתיק בקיסריה. שש שנים אחרי המופע המשותף שלהם בתחנת הכח דליה במישור צופית.

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

שלומי פצח בשיר רקויאם לממשלה היוצאת עם "ראש ממשלה לא בוחרים". סיפר את שיריו מחדש, והפליא בנגינה וירטואוזית על הפסנתר שסבל יחד עמו מהלחות הרבה. שלומי שעבד קשה על הבמה והזיע קשות צחק על עצמו עם הקהל בגין הבחירה האמיצה שלו להופיע בחליפה אלגנטית. את שלומי ליוותה שמיניית כלי מיתר והוא דאג לפרגן להם ברוחב לב, כולל דואט קסום עם הצ'לנית והיוצרת מאיה בלזיצמן.

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

לחלק השני עלה שלום חנוך שדאג להקפיץ את אנרגיות הרוק מהשיר הראשון. שלום ושותפו האגדי משה לוי נתנו ביחד עם הלהקה סט שירים מוכר ואהוב. כששלום מקפיד לשתף את הקהל בשירה מדי פעם.

"<yoastmark

"<yoastmark

"<yoastmark

שלומי חזר לרגע לבמה לביצוע משותף של השיר "לא יכול לישון עכשיו" . הקהל מצידו אהב ופירגן בהתלהבות רבה. את המופע המשותף סגר שלום בביצוע אינטימי ומיוחד של "מאיה".

זיו ברק

צילום הוא הדרך שלי לשתף את הצופים ברגעים מיוחדים ולבטא רגש. תהליך הצילום מחייב אותי לקשר אישי ולפעמים להיכרות אינטימית עם המצולם אשר מביאים עימם גילויים מפתיעים על המצולם ופתיחות הדדית אשר לא היתה מושגת בשום דרך אחרת. הצילום פותח דלתות ולבבות.... זיו יליד 1974, גר בקיבוץ רמות מנשה ומתמקד בצילום תרבויות וצילום הופעות – שני קצוות שונים מאד אשר בכל אחד מהם הדגש הוא על זווית הראיה הייחודית, ועל היכולת להנציח רגע אחד חמקמק ומיוחד שמביא איתו סיפור שלם.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: