חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

חברי להקת הבנים Take That מתאחדים שוב

רובי וויליאמס אמור להצטרף שוב ל- Take That עם כל החברים המקוריים - יותר מ - 30 שנה לאחר הקמת הלהקה לראשונה.

להקת הבנים הבריטית אשר הוקמה במנצ'סטר בשנת 1990 אך התפרקה לאחר  שש שנים עם עזיבתו של רובי ויליאמס נחשבה ללהקה הבריטית המצליחה ביותר.  בשנת 2005 התאחדו ארבעת חברי הלהקה הנותרים, וחזרו לפעילות. בשנת 2010 גם ויליאמס שב ללהקה, אך בהמשך הפכה הלהקה לשלישייה עם עזיבתו בשנית של ויליאמס ועזיבתו של ג'ייסון אורנג'.

כעת הם מכריזים על איחוד נוסף כאשר כל חברי ההרכב המקורי יתאחדו יחדיו – רובי וויליאמס, גארי בארלו, מארק אואן, האוורד דונלד וג'ייסון אורנג'.

לפני חצי שנה התאחדו חברי ההרכב עם רובי אך בלי ג'ייסון למופע חד פעמי במסגרת פרויקט #CrewNation שנועד לסייע ולעורר מודעות למצבם של פועלי תעשיית המופעים שהורידה את המסך בעקבות מגיפת הקורונה, המופע היה וירטואלי וחברי ההרכב שמרו על ריחוק חברתי מן הסתם, הנה התזכורת…

כזכור בקיץ 2015 הופיע רובי וויליאמס בפארק הירקון מול עשרות אלפי מעריצות ומעריצים נלהבים, שנתיים מאוחר יותר גם ההרכב שכלל את מארק גארי והווארד הגיע להופעה בהיכל מנורה ביד אליהו, תל אביב. גם לכך יש לנו תזכורת..

אז עם החדשות הללו שכל החמישה חוברים בחזרה, נותר לנו רק להמתין להזדמנות שמפיק מקומי יסגור בוקינג בישראל, איימן!!!

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

  1. זה פשוט לא נכון. לא הוכרז איחוד. גארי בראלו אמר שהוא ישמח אם זה יקרה. אבל אין תכניות קונקרטיות. לא להתרגש עדיין.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: