חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

ארומה מיוזיק נכנסת לתחום הבינלאומי

חברת ארומה מיוזיק המנהלת שורת אמנים ישראלים מוכרים חתמה על חוזה ייצוג בלעדי לאמנים חשובים מחו"ל בישראל

חברת ארומה מיוזיק שעיקר עיסוקיה בתחום המוזיקה הוא בניהול אישי וקידום אמנים ישראליים, ייצוג, הפקה וליווי האמנים משלב הכתיבה, דרך הפקת האלבום ועד שלב ההופעות. כעת היא מרחיבה את מעגל לקוחותיה ופעילותה גולשת אל התחום הבינלאומי.

בימים אלו נחתם חוזה ייצוג בין ארומה מיויק לתאגיד המייצג ומנהל את זכויותיהם של חברות תקליטים עצמאיות מהעולם. בין השמות החשובים המצויים במאגר מצויים Fleetwood Mac, Madness, The Prodigy, Moby ועוד. בנוסף החברה מייצגת את ההקלטות של האמן הבריטי Steve Wilson כולל היצירות של ההרכב Porcupine Tree וההרכב Blackfield של אביב גפן. בישראל החברה מייצגת את שלומי שבת, עדן בן זקן (בשיתוף שרית הפקות), עידן עמדי, יובל דיין, לירון דנינו, גיא ויהל, נרקיס, עדן אלנה, הזמרת ספיר סבן, שמנוהלת על ידי רוברטו בן שושן (בשיתוף עם חברת הליקון), ואודיה אזולאי.

מדובר בהתחדשות בתחום כאשר חלק מהחומרים שייוצגו בידי ארומה ישראל יוצגו בעבר בידי ענקי מדיה דוגמת BMG, EMI, SONY, WARNER, UNIVERSAL. בכך מצטרפת ארומה מיוזיק למגמה המתרחשת בתעשיית המוזיקה כאשר גם האמנים והגופים העצמאיים במהותם מתנקזים לחיבור מאוחד.

אמנם בשלב זה מדובר בהסכם לייצוג חומרי ההקלטה האנלוגים והדיגיטליים אולם יתכן והשלב הבא יהיה שת"פ בתחום ההופעות החיות לכשאלו יחזרו להתקיים….

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: