כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

חוה אלברשטיין ואבי קושניר – היתה לה ארובה לבנה

שיתוף פעולה מוזיקלי מסקרן עם מילות שירו של חנוך לוין, "היתה לה ארובה לבנה", צפו

מה מביא את חווה אלברשטיין לשתף פעולה עם השחקן והמוזיקאי אבי קושניר? מילות שירו של חנוך לוין המנוח – "היתה לה ארובה לבנה" הלקוח מתוך ספר שיריו – "מה אכפת לציפור".

חווה עושה כעת את צעדיה לקראת הוצאתו של אלבום חדש, אשר יכלול כמה שיתופי פעולה מעניינים דוגמת הדואט המוזיקלי עם החצוצרן אבישי כהן בשיר "בין הקירות" שכתבה עמירה הגני, השיר שהיא כתבה ואלון עדר הלחין ומלווה אותה בקולות ונגינה – "זה לא חדש", שיר נוסף משיריה של חווה שטרם יצא אף הוא עובד והולחן בידי אלון, נותר רק לצפות…

את השיר של לוין אשר הולחן לראשונה בידי שלמה גרוניך ובוצע בפומבי במסגרת ערב "שירי משוררים" שהתקיים לפני שנה בגן הפסגה ביפו, הלחינה כעת חווה מחדש בעצמה. את הביצוע הקליטו אלברשטיין וקושניר באולם הקונסרבטוריון הישראלי למוזיקה בתל אביב, אליהם התלוו הנגנים אבישי כהן בחצוצרה, יובל כהן בסקסופון סופרן ומלודיקה ענת כהן בקלרינט יונדב הלוי בתופים, שלומי שבן בפסנתר  ואילו ערן וייץ שגם עיבד והפיק מוזיקלית ניגן בגיטרות, קלידים וקולות. על הצילום והבימוי אחראי מני אליאס. לכם\ן נותר רק ללחוץ על הקליפ ולהתענג.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d