קליפים חדשים

שי לנקרי – התקווה

שיר הבכורה של שי לנקרי בדרכו לאלבום ראשון, צפו בקליפ

שי לנקרי, רווק בן 35 מתל אביב, טוען כי לפני שלוש שנים גילה כי חבוי בו כישרון לכתיבת מילים, ובהמשך אף התפתח ליכולות הלחנה של ממש. הגילוי הזה גרם לו לעשות שינויים מרחיקי לכת בחייו, הוא עזב חיים שלמים, אזור מגורים, עבודה נחשבת, ופרידה  מבת זוג וטס להודו שם שהה כחמישה חודשים ויצא למסע עצמי עם התגליות האישיות שלו. כיום הוא עומד לסיים את הקלטת אלבום הבכורה – "ילד של אהבה" עם שיריו ומתכנן, לכשיתאפשר, לצאת עם הופעת רוק משיריו.

כך שי על השקת שיר הבכורה – "דווקא בתקופה כזו הזויה, בה הייאוש והתסכול חוגגים, תקופה בה הכאבים מציפים ומאמתים אותנו עם התשוקה לחופש ושחרור. חשוב לזכור שיש תקווה, ועוד יהיה פה טוב, אם רק נחפש בתוכנו את האהבה. מתרגש להציג לכם את סינגל הבכורה שלי, שיוצא בטיימינג הכי מטורף שאפשר לבקש"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: