חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

אזלו הכרטיסים למופע של עברי לידר ביער בן שמן

זמן קצר לאחר ההכרזה על פתיחת המכירה אזלו הכרטיסים למופע של עברי לידר הצפוי לפתוח את השבוע במצפה מודיעין, כל הפרטים.

טירוף הכרטיסים – ביום חמישי הכריזה הקרן הקיימת לישראל באתר הבית על רשימת המופעים המתוכננים להתקיים בשבוע הבא באמפי במצפה מודיעין ביער בן שמן. זמן קצר לאחר מכן כל הכרטיסים למופע של עברי לידר שיפתח את השבוע אזלו.

אחרי ההצלחה של כל ההופעות שהתקיימו השבוע שנפתח עם המופע של פבלו רוזנברג ונחתם עם המופע של מתי כספי, הוכרזו המופעים הנוספים – עברי לידר, שלומי שבת, עידן עמדי, נסרין קדרי, אתניקס.

המכירה למופע הצפוי נפתחה בשעות הבוקר ביום חמישי, הכרטיסים שמחירם עומד על 30 ₪ כל אחד נחטפו תוך זמן קצר ביותר, כאשר לכל המופע הוקצו בסך הכל 500 כרטיסים על מנת לעמוד בתקנות התו הסגול וישיבה בקפסולות.

בבדיקה בעמוד הפייסבוק של הקרן הקיימת עולה כי ההכרזה על פתיחת המכירה הייתה ביום חמישי בשעה 02:00 לפנות בוקר. בשעה 08:00 בוקר כבר דווח על ידי גולשים כי אין יותר כרטיסים.

עברי לידר אמור להופיע גם בתאריכים 9+ 10 בספטמבר באמפי וואהל בפארק הירקון, במידה ונותרו כרטיסים הם מצויים כאן.

מומלץ לעקוב אחר אתר הקרןה קיימת כדי להניח יד על כרטיסים להופעות הבאות בזמן.

הצצה לרגעים מתוך המופעים שהתקיימו השבוע

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: