חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

שלומי סרנגה חלה בקורונה

הזמר אישר לפני זמר קצר כי אכן הוא נדבק בנגיף ושוהה בבידוד

לאחר שנודע לזמר שלומי סרנגה כי הוא שהה ליד אדם אשר אומת כחולה בנגיף הקורונה הוא ניגש לבדיקה בעקבותיה נמצא כי גם הוא נושא את הנגיף, כך הוא הודיע לפני דקות ספורות בעמוד הפייסבוק שלו – "היי חברים, אכן חליתי בקורונה וכרגע אני נמצא בבידוד. לא תענוג גדול. אני עם חום וכאבי ראש אבל בגדול מצבי בסדר ותוך כמה ימים זה יהיה מאחוריי.. תודה לכולם על האהבה והדאגה. מתגעגע ומשתוקק לפגוש אתכם בהופעות מיד אחרי שאחלים. מקווה שעד אז עולם התרבות יפתח ונוכל לחגוג יחד."

אנחו נאחל לו החלמה ובריאות איתנה. יאסו!! אם הכל ילך כשורה ולפי התחזית הרי שבתאריך 20 באוגוסט מתוכננת הופעה של סרנגה במועדון גריי ביהוד, כדאי לעקוב.

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: