קליפים חדשים

חן אהרוני – מי אתה

שיר חדש של חן אהרוני, צפו בקליפ

את השיר החדש – "מי אתה" כתב והלחין הזמר והיוצר חן אהרוני יחד עם טל "טליסמאן" בן נון וגלעד מרקוביץ בהפקתו המוזיקלית של סהר טויטו. בשיר החדש מבקש חן לחקור את עצמו לאחר ש"יצא מהארון" ובשיר החדש הוא לוקח את המאזין למסע בו הוא משכנע את עצמו במהלך תהליך החשיפה.

כך חן מספר על השיר: ""מי אתה" זה הפרק הראשון במסע החשיפה שלי שנכתב על השבר מול ההתגלות. ההבנה שלא טוב לך והתובנה שאתה מי שאתה וזה הניצחון שלך. זהו שיר על אומץ, חופש והשלמה. ואני מקדיש אותו לכל מי שנמצא במקום הזה וצריך חיזוק"… אתה בסוף צריך לדעת שהכל יבוא בזמן והאור בפנים יגיע כשאתה תהיה מוכן"….

על הקליפ אחראי ערן לוי.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: