חדשות הסצנהחדשות מקומיות

האחים אבן צור הודיעו על ביטול המופע המשותף

עוד קורבן הקורונה - המופע של האחים שחר ואייל אבן צור שתוכנן להתקיים בסוף השבוע בוטל, כל הפרטים

זו הייתה אמורה להיות אחת החגיגות היותר משמחות בסצנת הרוק'נרול המקומי, שני האחים, שחר ואייל התכוונו להקדיש את ההופעה המשותפת שלהם לזכרו של אביהם המנוח שמעון אבן צור. במסגרת ההופעה תכננו שני האחים לארח את להקתו של שחר מוניקה סקס ולאחד את להקת נעליים של אייל עם מאור כהן.

כך שחר אבן צור על המופע עם הכרזתו – ״זו הייתה משאלת ליבו לראות אותנו חוברים למופע משותף״. לפני זמן קצר הוא הודיע על הביטול בעמודו האישי בפייסבוק – "שלום לכולם.ן לאחר מחשבה רבה, החלטנו לבטל את ההופעה של האחים אבן צור שהיתה מתוכננת ליום שישי הזה ה 10.7 בתקווה שנשוב וניפגש בקרוב"

נכון לעכשיו החגיגה המתוכננת יורדת מעל הפרק. קורבן נוסף של מגיפת הקורונה.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: