קליפים חדשים

גבע אלון מארח את דפדרו – On My Side

לקראת אלבום חדש חושף גבע אלון שיתוף פעולה בינלאומי, צפו בקליפ

בשיר השלישי שהמוזיקאי והיוצר גבע אלון משחרר מתוך אלבומו החדש – Follow האמור לצאת בהמשך השנה, הוא חושף שיתוף פעולה בינלאומי, השיר החדש – On My Side תומלל בשפות אנגלית וספרדית בידי גבע אלון ועמיתו הספרדי דפדרו – Depedro אשר לא פעם שיתף עם גבע אלון פעולה ביצירה ובהופעות, כאן ומעבר לים.

השיר העוסק באמירה כי האמת היא תמיד לצידו של גבע לצד אלגוריה בשפה הספרדית אודות הספינה שהגיעה לחוף מבטחים, מנסה להעביר למאזין מסר של בטחון ויציבות, למרות שהשיר נכתב הרבה לפני ימי המגיפה, ואף צולם לקליפ בספרד בכיכובם של שני המוזיקאים, הוא בעצם הופך לסוג של נבואה לרצון ליציבות ובטחון, רצון שעולה במיוחד בתקופה הזו.

כך גבע אלון על שיתוף הפעולה – "טסתי למדריד ביחד עם עומר בורין שצילם והפיק את הקליפ. יום אחרי שהגענו לשם הודיעו על ביטול כל הטיסות חזרה לישראל. גם בספרד התחילו להיות בלגן ומהר מאד מלא מקומות נסגרו והתחילו הגבלות קשות שבעצם אילצו אותנו לסטות לחלוטין מהתוכנית המקורית של הקליפ ולאלתר משהו חדש לגמרי. כל זאת בזמן שאנחנו מנסים לברר איך בכלל אנחנו חוזרים לישראל אחרי סיום הצילומים. דווקא מתוך הכאוס הזה, יצא משהו מאוד כן ופשוט שבדיעבד משקף את השיר ואת היחסים בין דפדרו וביני בצורה הכי מדויקת."

את גבע אלון תוכלו לראות ולשמוע בהופעה חיה בתאריך 9 ביולי במרכז ענב, ת"א, כאן כרטיסים ואטנדינג.

על הקליפ אחראי עומר בורין שהתלווה לגבע אלון במסעו לספרד.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: