קליפים חדשים

נעמה גלי – THE CALL

השיר החדש של נעמה גלי מייקל הרפז ויהל דורון מצליח להעביר את המסר ברוח הימים הללו, צפו בקליפ

אחרי הצלחתו של השיר Hold On פרי יצירתם של נעמה גלי, מייקל הרפז ויהל דורון, משתחרר היום שירה החדש של נעמה גלי אשר אף הוא נכתב על ידה יחד עם בן זוגה יהל דורון ומייקל הרפז, נעמה ויהל גם הלחינו, הטקסט שלו שבחלקו נוגע במשפטים הללו –  Pay your bills, Working hard, Take that pill, Pray to god מצליח להעביר את התחושות של הציבור הנאבק בימים אלו לצד המגיפה מחד ומול חוסר האונים הממלכתי שאינו מסייע באמת ובתמים מעבר לאתנן מילולי חסר תכלית.

כולנו היינו עדים למאבק שניהלו גיא יהל בשיאה של מגיפה אל מול צוק העתים הכלכלי והחברתי שנגזר על אזרחי המדינה

כך נעמה גלי על השיר החדש – "שיר שמדבר על הימים הלא ברורים שכולנו חיים בהם, תקופה של שינוי, של פחד ואולי גם של לידה מחדש. שיר חדש יוצא אליכם בימים הכי לא ברורים שידענו, שאלה אם יש מקום למוסיקה ויצירה חדשה עולה בי והתשובה שלי היא כן. דווקא עכשיו אני מרגישה שאני חייבת להשמיע את הקול שלי. זו לגמרי קריאה לקום- להזכיר לנו את מה ששייך לנו ואי אפשר לקחת."

לצידה יהל על היצירה – "שיר חדש יוצא היום! אני אוהב אותו מאוד, היה לי העונג להפיק מוסיקלית ולכתוב אותו יחד עם נעמה ומייקל, שיר שמדבר על הימים הלא ברורים שכולנו חיים בהם, תקופה של שינוי , של פחד ואולי גם של לידה מחדש"

על הקליפ אחראי רז רוסקו

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: