קליפים חדשים

NAAMA – Hold On

נעמה גלי, יהל דורון ומייקל הרפז בשיר חדש - Hold On

לפני מספר שבועות נכנסו נעמה גלי כהן, יהל דורון (מהצמד גיא ויהל ובן זוגה של נעמה ) ומייקל הרפז (היי פייב ) לאולפן על מנת לכתוב יחדיו שיר לנציגת האירוויזיון עדן אלנה. השיר אמנם לא הגיע לשלב הגמר במסגרת ארבעת השירים מהם יש לבחור את השיר הקובע, אולם הרבה דברים קרו בחודש אחד. מגיפת הקורונה הגיעה לכל מקום בעולם והוכיחה לנו שכולנו קשורים אחד בשני.

כעת השיר שאת מילותיו כתב מייקל הרפז שהלחינו יחד עם נעמה ויהל בהפקתו המוזיקלית של יהל, קיבל משמעות גדולה יותר והתחושה הייתה כי הוא בעצם מתאים לתקופה הנוכחית ומחזק בתקווה.

לאחר שהוחלט לצאת עם השיר הצטלמה נעמה לקליפ מהבית כאשר לפסיפס הויזואלי הכולל גזרי מראות מהחדשות ברשתות ובתקשורת מצטרפים החברים המורידים את המסיכה מפניהם – מארינה מקסימיליאן, עדן אלנה ,עופר שכטר , אדר גולד, גיא ויהל, אודיה אזולאי ועוד.

את הקליפ ערך עמית עיני

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: