קליפים חדשים

נרקיס ומירי מסיקה – משה

דואט חדש לשתי דיוות אהובות, נרקיס מארחת את מירי מסיקה בשיר פרי עטה והלחנתה, צפו בקליפ

השיר החדש שהזמרת והיוצרת נרקיס כתבה והלחינה משוחרר הבוקר כדואט עוצמתי שלה יחד עם מירי מסיקה, שיתוף פעולה מעניין ומסקרן בין השתיים בהפקתו המוזיקלית של ניר מימון האחראי על ההקלטה והפך לחלק מהיצירה. יש בשיר מן האקטואליה והערגה לזמנים יותר מוצלחים בחיי העם זה, ערגה לדמויות הנהגה שבאמת גדולות מהחיים, מעין מחאה מרומזת בזעיר אנפין.

כך מספרת נרקיס על השיר והחיבור עם מירי מסיקה – "השמעתי למירי את החומרים החדשים שלי, כאלה שעדין לא יצאו לאור ועתידים להיות באלבום השני שלי. כשהגענו ל"משה" קרה קסם. הסתכלנו אחת על השנייה והיה לנו ברור, מבלי שהיינו צריכות להוציא מילה – שזה השיר. שיר שראוי להגשה של נשים מתוך געגוע למנהיגות דגולה כפי שהיה משה עבור עם ישראל. אני מאחלת לנו שהשיר ייגע בלבבות של כולנו, יעיר ויחזק את המחויבות שלנו לערבות הדדית, לקשר של כל אחד מאתנו לעבר, להווה ולעתיד – קשר אמיץ ובל ינתק".

גם למירי יש אמירה בפרויקט המשותף – "בעקבות מסע רוחני פנימי שעברתי, חיפשתי שיר תפילה נשית שאותו אוכל לשיר על הבמה. לקראת ההופעה, הקשבנו  לשירים של נרקיס וזה היה שיר שתפס אותי מהרגע הראשון, החיבור היה מיידי . בעיני רוחי דמיינתי את שירת הים לאחר קריעת ים סוף,  שירה נשית עוצמתית וחזקה.  נרקיס, בנדיבות רבה אפשרה לי להתפלל איתה. אנחנו מקדישות את השיר לנשים החזקות אז והיום שמאמינות בטוב, מעניקות, מחזקות, מעצימות ובזכותן נזכה לגאולת אמת." 

השיר החדש חותם את האלבום השני של נרקיס אשר יצא בתחילת אוגוסט וילווה במופע השקה חגיגי אשר יתקיים (אם הכל יתאפשר בזמנים שכאלו…) בתאריך 20 באוגוסט בהיכל התרבות בתל אביב ובמהלכו יתארחו לצידה של נרקיס מירי מסיקה ודודו טסה.

על הקליפ אחראית איה זך.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: