קליפים חדשים

נטע ברזילי – Cuckoo

נטע מנצלת את ההזדמנות בשידור הכמו אירוויזיון על מנת לשווק את השיר החדש שלה - Cuckoo

תרגיל מצויין ביחסי ציבור ובתורת הקידום והשיווק – נטע ברזילי ומנהליה מחליטים לשחרר את השיר החדש שהיא כתבה והלחינה יחד עם קריסטה יאנג וברט אליוט בהפקתו המוזיקלית של ג'יי אר רותם – Cuckoo  במהלך שידור מופע התנחומים לחובבי האירוויזיון – Europe Shine a Light ולזכות בחשיפה בינלאומית שבויה של מיליוני צופים ביותר מארבעים מדינות ברחבי העולם. דרך אגב, השידור עצמו היה די משמים ונעדר מתח וריגושים…

הפעם מצליחה נטע ברזילי להפתיע באמת, לא עוד להיט סכריני מרמשלו קופצני אלא נסיון ליצור בלדה בת זמננו עם סאונד ווקאלי שנע בין מיני ריפרטון משנות השבעים ועד אדל של המאה העשרים ואחת.

כך נטע על השיר החדש – "השיר הזה נכתב על התחושה של להיתקע בלופ, שאתה לא יודע אם אתה יצרת בעצמך את הלופ או מישהו אחר הכניס אותך ללופ, החלטנו לשחזר את התחושה הזו באמצעות תיבת נגינה. עבדנו במשך שלושה חודשים על בניית תיבת נגינה בהתאמה אישית, שהייתה מאוד קשה, זה מכשיר שיוצר בעבודת יד כבר במאה ה -16 , אחד הדימויים שנתקעו לי בראש הרבה זמן – בלרינה תקועה בתוך קופסת תכשיטים, מסתובבת לנצח בלופ. בדיוק ממה שאני פוחדת להיות, קוקו  זה הווידוי שלי, זה חושף צד פגיע בי, שמעולם לא נתתי לאף אחד לראות לפני כן. אני במקום שהכל קרה לי ממש מהר, ואני לא יכולה שלא לפקפק…"

השיר יצא בשתי גירסאות – הראשונה  הגרסה האקוסטית, נעטפה בוידאו קליפ שמשום מה לא צורפו אליו קרדיטים של צלם במאי וכיוב', חבל,  ואילו הגרסה השניה במה שקרוי רדיו אדיט.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: