חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

פסטיבל Coachella נדחה לאוקטובר בעקבות חשיפת חולי קורונה באזור.

על פי הדיווחים בתקשורת בארצות הברית, פסטיבל Coachella, שהיה אמור להתקיים בחודש הבא, נדחה לאוקטובר לאור התפרצות וירוס הקורונה.

על פי דיווחים באמצעי התקשורת בארצות הברית עולה כי מארגני פסטיבל המוזיקה והאמנויות של Coachella הודיעו כי הפסטיבל אשר היה מתוכנן להתקיים במהלך שני סופי שבוע של  10, 11 ו-12 באפריל, ואחריו 17, 18, ו -19 באפריל, נדחה לחודש אוקטובר. ההחלטה הסופית נתנה לאחר שהתגלו שלושה מקרים של חשיפה לווירוס הקורונה בתוככי מחוז קואצ'ילה. בזאת מצטרף הפסטיבל לביטול הפסטיבל באוסטין טקסס WSXW שמהווה בעצם את בימת השואו קייס הכי גדולה בעולם לאמנים.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: