קליפים חדשים

ראם בקאל – טיפות של זיכרונות

ראם בקאל משחרר את שיר הבכורה בדרכו לאלבום - טיפות של זיכרונות

אחיו הצעיר של רון בקאל ( שירן, בניה ברבי) ראם בקאל יוצא למסע מוזיקלי במסגרתו הוא מנסה, ודי מצליח לשלב בין צלילים המגיעים ממוזיקת הנשמה האפרו אמריקאית לבין מוזיקה ישראלית-ים תיכונית, אחרי שראם הגיע לארה”ב וביקר בין היתר במקומות ככנסיית גוספל בהארלם ומועדוני היפ-הופ בקליפורניה, הוא חזר לארץ והתחיל לעבוד על הפרויקט המוזיקלי המשלב – סמפולים וסלסולים, השפעות אלקטרוניות וגרוב מרקיד לצד סיפורים המתועדים בטקסטים אישיים.

שירו הראשון שיוצא לעולם – "טיפות של זיכרונות" הוא הסונית הראשונה מתוך אלבום P.E שעתיד לצאת בקיץ 2020, עליו עובד ראם בהפקה משותפת עם אחיו רון בקאל.

ראם יחגוג את יציאתו של השיר במופע שיתקיים במועדון האזור ובו הוא יארח את שירן. רשמו התאריך – יום רביעי הקרוב 4 בדצמבר, כאן איוונט.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: