חדשות הסצנה

פסטיבל חוצות היוצר נפתח בהענקת אות תושב כבוד ירושלים לצביקה פיק

המאסטרו צביקה פיק קיבל אות תושב כבוד בירושלים מראש העיר משה ליאון, הערב נפתחים אירועי הפסטיבל והמופעים, כל הפרטים.

היום בשעות הצהריים העניק ראש העיר ירושלים משה ליאון את תואר תושב כבוד של העיר ירושלים לזמר, היוצר והמלחין צביקה פיק. זוהי למעשה פעם ראשונה שמתקיים טקס הענקת תושב כבוד של העיר ירושלים, הטקס שהתקיים בלשכת ראש העיר נערך במסגרת אירועי חגיגות  פתיחת פסטיבל חוצות היוצר.

בקבלו את תעודת תושב הכבוד אמר צביקה פיק  "אני גאה לקבל היום את תעודת תושב הכבוד של ירושלים. אני נרגש במיוחד שכן פסטיבל חוצות היוצר חרט על דגלו השנה להצדיע לאמני ישראל ולי באופן אישי. הופעתי מספר פעמים בפסטיבל החשוב הזה ואני מרגיש שזוהי סגירת מעגל עבורי. לקבל את תואר אזרח הכבוד של העיר ירושלים אינו דבר מובן מאליו עבורי ואני רוצה להגיד המון תודה לראש העיר משה ליאון, על הכבוד שהעניק לי ומודה לכל תושבי ירושלים ועם ישראל על האהבה הרבה שאני מקבל".

כאמור הערב מתחילים אירועי הפסטיבל, כל המידע אודותיהם ורכישת כרטיסים תמצאו בידיעה שהתפרסמה באתר, כאן.

המאסטרו צביקה פיק חוזר לבמה לאחר תקופה לא קלה מבחינה בריאותית, הוא יככב בקאסט של הפסטיגל שיתקיים במהלך חג החנוכה הקרוב, פרטים מלאים כאן.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: